سبد خرید من
تکمیل سفارش

آماده هستی بدنت رو از نو تنظیم کنی؟

بسته های پاکسازی ما با توجه و تمرکز روی میوه و سبزیجاتی که خاصیت سم زدایی و پاکسازی دارند انتخاب و طراحی شده اند. این بسته ها سرشار از مواد ریز مغذی گیاهی هستند که هر کدام دارای ارزش غذایی متفاوتی است که مایحتاج بدن را تامین و به پاکسازی و سم زدایی بدن کمک می کنند. به علت اینکه برنامه پاکسازی از ساعت 8 صبح آغاز می شود توصیه می کنیم تاریخ تحویل بسته خود را روز قبل از پاکسازی انتخاب نمایید تا طبق راهنمایی که همراه بسته ارسال می شود خود را برای پاکسازی آماده کنید

بازسازی

این بسته شامل: 8 آبمیوه تازه کلد پرس با طعم های

160,000تومان

بیوتی

این بسته شامل 8 آبمیوه تازه کلدپرس با طعم های عالی

160,000تومان

شما همان چیزی هستید که می خورید

پاکسازی چیست؟

به طور کلی پاکسازی به معنی دفع سموم از بدن است.

سموم موادی هستند که می توانند اثرات مخربی بر سلامتی انسان بگذارند. بدن انسان به طور طبیعی قادر به انجام عمل سم زدایی و پاکسازی از طریق تصفیه خون به وسیله کبد می باشد، همچنین بدن انسان می تواند سموم تصفیه شده را از طریق کلیه ها، سیستم گوارش، دستگاه تنفسی، غدد لنفاوی و پوست از بدن دفع نماید. اما این سیکل طبیعی قادر به دفع میزان متعادلی از سموم در بدن است. در واقع شرایط زندگی مدرن حجم زیادی از سموم* را وارد بدن انسان می کند که بدن به تنهایی قادر به دفع همه آنها نیست و اعضای حساس و سیستم ایمنی بدن ما تحت تاثیر این سموم انباشته شده دچار آسیب می شوند.

* جهت اطلاع از طرق مختلف ورود سموم به بدن به راهنمای همراه بسته های پاکسازی مراجعه شود.

از کجا باید فهمید که بدن ما در دفع سموم به مشکل برخورده است؟

خستگی، درد عضلات و مفصلها، سردرد، مشکلات گوارشی، بد خوابی، عدم تمرکز ذهنی، آلرژی ها، وجود پف و سیاهی زیر چشم، حساسیت های پوستی، جوش، بوی نامطبوع بدن، بوی نامطبوع دهان، اضافه وزن، سیستم ایمنی ضعیف، احتباس مایعات، تغییرات هورمونی و ... از نشانه های آن هستند که بدن ما برای پاکسازی کامل سموم به مشکل برخورده است.

به همین دلیل بدن ما نیازمند آن است که با کمک خودمان و هر چند وقت یکبار شروعی دوباره داشته باشد.

پاکسازی چه فوایدی برای ما دارد؟
بایدها و نباید ها به هنگام پاکسازی:
آیا مصرف بسته پاکسازی به همه افراد توصیه می شود؟

به علت محدودیت در مصرف پروتئین ها و چربی ها رژیم پاکسازی با آبمیوه ممکن است برای همه افراد مناسب نباشد. بوفه سبز مصرف بسته های پاکساز را به افراد زیر توصیه نمی کند:

بانوان در دوران بارداری یا شیردهی، افرادی با شرایط خاص سیستم ایمنی بدن، دارای بیماری خاص و یا در حال مصرف دارو، کودکان و افراد سالخورده.

لطفا در صورتی که موارد بالا شامل شما می شود و یا هر مورد خاص دیگری دارید قبل از پاکسازی حتما با پزشک خود مشورت کنید.

از تخفیفات و جدیدترین محصولات بوفه سبز با خبر شوید.

مناطق تحت پوشش کنونی: 1,2,3,4,6,7
ارسال رایگان
پرداخت آنلاین 100% ایمن
امکان برنامه ریزی بلند مدت